Корисна інформація

 

                                                                                                       Шановні відвідувачі !

 

       Паразитарні захворювання, гельмінтози (глисти) не є такі страшні, як їх малюють. За мільйони років організм людини навчився співіснувати і протистояти цим нижчим проявам життя, а часто, і використовувати їх з користю. Так, бактерії, які живуть у кишечнику синтезують певні вітаміни, допомагають травленню. Є відомості, що гельмінти у невеликих кількостях можуть стимулювати імунітет, тримаючи його напоготові. Але при певних змінах в організмі рівновага порушується і «брати наші менші» стають нашими «ворогами». Так, кишкова паличка (E.coli), яка завжди в нас присутня, в патологічному стані викликає запалення товстого кишечника. Кандида може вразити сечостатеву систему, лямблії проникають у жовчевий міхур, викликаючи його захворювання. А без міри розмножені глисти викликають сотні захворювань.

       Що провокує ці зміни ?

       Перш за все низький імунітет (його фізична, гормональна і психічна складові), характер харчування (зловживання солодощами, не збалансована їжа і т.д.), проблеми з жовчовиділенням (застій жовчі), страх і напруження є також не припустимі. Враховуючи ці моменти ми підходимо до лікування гельмінтозів і паразитарних захворювань по іншому:

1.    Застосовуємо для вигнання глистів збори трав, які не шкодять організму людини (на відміну від хімічних препаратів), а навпаки, підвищують опірність.

2.    Крім глистогінної дії здійснюємо регуляцію жовчовиділення, покращуємо стан печінки, апетит, роботу шлунково-кишкового тракту і імунітет в цілому.

3.    Підхід є індивідуальний не тільки по розрахунку дози препаратів, але й по врахуванню стану організму.

4.    Проводимо консультацію по харчуванню і методах оздоровлення.

 

 

      Ціни є доступними для кожного (50-60 грн для дорослих і 30-40 грн для дітей). Якщо оздоровлюється вся сім”я проводяться знижки або дітям препарати видаються безкоштовно.