Про нас

       Що таке «СІДУС». Офіційна назва цієї установи – оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «СІДУС». «СІДУС» - це назва зірки, яка об’єднує галактики. «СІДУС» був створений в 1990 році на базі санаторію «Запорожець» в смт Східниці. Проіснував 2 роки і виріс в реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» в м. Львові.

Також те, чим займаються у центрі, називають просто «біологічною медициною», а  різницею між традиційною «науковою» медициною та біологічною у «Сідусі» пояснюють так:

Наукова медицина базується на здобутках експериментальної біології, яка не відображає життя повністю, а лише відтворює його основні фізико-хімічні співвідношення, а життя людського організму – це не лише біологічно-хімічна структура, а й енерго-частотне інформаційно-біологічне поле. Вилікувати хворого може тільки та медицина, яка діє на всі сторони людського організму. Медицина повинна розглядати сукупність факторів. Саме таким принципом керуються представники біологічної медицини. Вони розглядають організм у нерозривній єдності духу, тіла і живої природи, і при лікуванні використовують всі сили останньої.

Центр веде науково-дослідницьку діяльність, має два наукових відкриття, веде збір статистичної інформації по пацієнтам та хворобам. В архіві і в комп’ютерному банку зберігається вся наочна і поступова документація на кожного пацієнта, яка може бути корисна.

Географія наших пацієнтів дуже розгалужена – Росія, Німеччина, Польща, Канада, Англія, Чехія, Італія, Ізраїль, країни Балтики.

Офіційна державна  медицина завжди зневажливо ставилася до лікування методом біоенергетики. А про використання гомеопатичних препаратів як гідну альтернативу синтетичним, що мають довжелезний список проти показів і побічних  дій, не було й мови. В оздоровчо-реабілітаційному центрі народної медицини «Сідус», лікування базується на принципах гомеопатії і гомотоксикології, фітотерапії, гірудотерапії тощо.

Традиційна, тобто аллопатична медицина побудована на принципі «протилежне лікують протилежним». Це означає, що медикаменти використовуються для боротьби з хворобою, на яку вказують симптоми. Але відомо, що сама хвороба і причина її виникнення – різні речі. Тому гомеопатичні препаратидають хворому організму направлений поштовх, сприяють активації його захисних сил і таким чином, їх основне зусилля скеровано на відновлення порушеного балансу в організмі, тобто на першопричину захворювання. Тому основний принцип гомеопатії – «подібне лікується подібним». А гомотоксикологія – це налагодження нормального функціонування всіх систем. Протягом свого життя організм людини забруднюється токсинами, а наша екологія, вода, харчування і т. і. сприяють цьому. Вони виводяться спеціально підібраними гомеопатичними препаратами-композиціями, які є абсолютно нешкідливими, не мають побічних ефектів.

У архіві центру дуже багато порівняльних фотографій, результатів аналізів, які свідчать про повне одужання при захворюваннях печінки, нирок, травної, серцево-судинної систем тощо. «Наші діти»- так називають у центрі малюків, які з’явилися на світ завдяки лікуванню батьків від безпліддя. Мимоволі склалася традиція сімейної медицини – пацієнти приводять своїх дітей, родичів. Спостереження за нашими пацієнтами ведеться роками.

В багатьох випадках ми рекомендуємо лікарів, які позитивно відносяться до нетрадиційних методів лікування та діагностики, адже є певні періоди в природі, коли чітко видно збої в житті організму. Тільки тоді можна дати повний аналіз здоров’я людини. Так само є періоди, коли можна оперувати, а коли ні, бо навіть на високопрофесійному рівні трапляються летальні випадки. Тобто - природа має чіткі закони. Час сіяти, і час збирати (тут мова йде не про негайні випадки, коли час не терпить). Ці закони духовного і фізичного існування обов’язково треба знати. Є такі лікарі, яких все цікавить – і гомеопатія, і гомотоксикологія. Вони можуть вірно встановити і час діагностики, і час лікування.

Після оперативного втручання пацієнти повертаються на післяопераційну реабілітацію, де проводяться заходи з відновлення функцій організму і перебувають на обліку до повного одужання.

На жаль, люди приходять «заліковані», зневірені. Такі центри, як ми – остання інстанція, куди вони звертаються. Якщо б у наш центр приходили з профілактичною метою, гарантії успішного лікування могли б бути значно вищими. Але ми не можемо відмовити навіть безнадійно хворим. Результат лікування значною мірою залежить від внутрішнього стану людини. Дух, душа і тіло-нероздільно.

Я дотримуюся принципу, який перефразовується так: «По вірі вашій і дано вам буде». Багато хороших лікарів, а люди самі собі вже не вірять. У Німеччині, Америці лікарю повністю довіряють, бо там є закони, за якими він несе велику відповідальність за пацієнта, а тому хворий виконує абсолютно всі вказівки лікаря. А в нас пацієнт слухає лікаря, думає сам, а виконує те, що баба Параска «сказали». Тому я ще раз хочу наголосити на інформації, яка йде звідусіль і від всього, і на вірі, а в результаті – сприйняття. Повірили – прийняли – вилікувалися. Добра серцем людина дасть простої води, загоїть рану, заспокоїть, а від руки заздрісної, злої можна так отруїтися, що ні один лікар не допоможе. От що таке інформація. Енергетика. Тому гомеопатія, яка несе інформацію про все, що має наша земля, і є медициною третього ТИСЯЧОЛІТТЯ. А ГОМО ТОКСИКОЛОГІЯ – це лікування наслідків нашої цивілізації і нашого прогресу.

Л.І Панас.